Baśń o dobrych patriotach i złych zadymiarzach

Po wczorajszym Marszu Niepodległości karierę w mediach robi wypowiedź kibica Widzewa Łódź, który odcinał się stanowczo od “zadymiarzy”.

– Mówię to jako kibic z Łodzi. To są idioci, debile i ćwierćmózgi, i kretyni, których nie obchodziło to, że tu przemawiał kombatant. Tych debili nie obchodzi ani, co my tu krzyczymy, ani co śpiewamy, ani co mówicie. Ich obchodzi tylko jedno – aby zrobić zadymę. To jest ich główny cel – dodał.

Między innymi w wyniku tej wypowiedzi pojawiła się w przestrzeni publicznej Baśń o dobrych patriotach i złych zadymiarzach (którzy się podczepili pod marsz).

Złośliwi powiedzieliby, że ma ona tyle wspólnego z prawdą, co Baśń o krasnoludkach i sierotce Marysi. Że zachowanie tych “idiotów, debili i ćwierćmózgów” jest właśnie prostą konsekwencją tego co “krzyczą, śpiewają i mówią” patrioci od wielu lat, że jest w ich krzykach, śpiewach i przemowach zakorzenione, wyrasta z nich niczym łan pszenicy z ukraińskiego czarnoziemu.

Ale to oczywiście czysta złośliwość, wystarczy sięgnąć po Prawdę by się przekonać, że przekaz płynący z tej transmisji i z całego marszu był przekazem miłości i pokoju.

0:10:58 Tutaj, jak w innych miejscach potrzebna jest rebelia

0:11:29 Płonące tęcze są znakiem nadziei dla Polski i Europy

0:22:10 Dezinformacja… Takie zbitki… Kilka lat temu: płonący wóz TVNu, który no dziwnym trafem się tam akurat znalazł. Później właśnie ta płonąca tęcza. 

2:03:58 –No niestety te race powodują że nas tu zatyka… -Albo też gazy policyjne!

2:05:40 Naród polski był najskuteczniejszy w określeniu przeciwnika i prawie całkowicie zakazał aborcji… Polska odrzuca polityczną poprawność i trzeba powiedzieć, że także naród włoski opiera się temu masońskiemu, antychrześcijańskiemu dyktatowi

2:09:50 Przedstawiciel tych sił, które już w latach 30. ubiegłego wieku postanowiły i zdołały urwać łeb komunistyczno-masońskiej hydrze

2:23:25 Sam jak widać dostałem tutaj policyjnymi pociskami…

Jeśli ktoś ma siłę, może oglądnąć całą relację, mi te dowody miłości wystarczą

P.S. Nizszaforma ćwituje, jest także obecna na fejsie

Advertisements

2 thoughts on “Baśń o dobrych patriotach i złych zadymiarzach

  1. Dlaczego mnie nie dziwi, że to „Trwam”. Do oglądania tej telewizji to jednak trzeba mieć nerwy, albo dużo obojętności w sobie. W ramach zapoznawania się z ich poglądami czasem oglądałam, ale w końcu pała została przegięta. Kiedyś miałam okropny nastrój, a przy przełączaniu programów zatrzymałam się dłużej na „Trwam” i sobie posłuchałam. „Telewizja Trwam” wyleciała wtedy z listy kanałów i już nie wróciła. Oby nie naszła mnie teraz nowa pokusa.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s