Geje, ebola, syfilis

Ksiądz Profesor rzecze

Wiem z pierwszej ręki od lekarzy, co to homoseksualizm. Sama natura krzyczy, że to jest katastrofa. Zapytajcie lekarzy, na jakie choroby cierpią homoseksualiści. Ich rozpusta bije rekordy – perorował jako znawca tematu. Jak z rękawa sypał przykładami: że jego znajomi lekarze, gdy zgłasza się do nich starszy homoseksualista, w popłochu uciekają, bo boją się jego chorób, że “wulgarne, obsceniczne parady kończą się orgiami w krzakach i restauracjach z darkroomami”. Dlatego – przekonywał – homoseksualizm “musi być ohydny”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERALapy_zydowskieEntarteteKunstCov400pxh

Advertisements

20 thoughts on “Geje, ebola, syfilis

   • Chwilunia, czy tam wcześniej nie było w tym samym tekście: “a miłości bym nie miał, byłbym niczym” oraz “stałem się wszystkim dla wszystkich”? Jak to się ma do ‘ohydny’?
    Poza tym, poważnie, ‘mirror dimly’? “Through a glass, darkly” sto razy lepsze, jak już trzeba po angielsku cytować grecki tekst.

    Liked by 1 person

  • “jeszcze niedawno twierdził że geje nie dożywają wieku starczego”

   Właśnie zauważyłam, że ten pogląd ma się ciągle szczególnie dobrze u jednego z moich „ulubieńców”:

   tie_ fighter27 października 2014 14:36
   „@MACIEJJO,
   “Ilu z was dożywa swoich dni w tych samych parach?”

   Przeciętny gej ma w swoim krótkim życiu kilkudziesięciu partnerów. A z racji trybu życia padają jak muchy po czterdziestce, rzadko dociągając do pięćdziesiątki.”

   Zresztą mam ubaw, bo na stronie antysocjalbis.blogspot.com pojawiają się dzisiaj w komentarzach nowe perełki. Np. to:

   Też tie_ fighter
   „I Bogu dzięki, że tak jest i nie oddaje się dzieci w wasze ręce. bo już optymistycznie zakładając, że nie zarazicie dziecka żadnym choróbskiem lub nie zaczniecie go użyczać do “zabaw” swoim pedofilskim przyjaciołom, to jakie wzorce rodzicielskie i osobowe przekażecie temu biednemu dziecku? Będzie miało zaburzone postrzeganie rodziny raz na zawsze i będzie można mówić o szczęściu jak nie będzie miało na tym tle zaburzeń. Już sama nauka was podsumowała jasno. Jesteście dewiantami i trzeba było pod wpływem waszego terroru przeprowadzić referendum, żeby usunąć waszą dewiację z listy zaburzeń. Niestety naukowo nie dało się udowodnić, że jesteście zupełnie normalni, to trzeba się było posunąć do oszustwa. Oszustwa, które zresztą ledwo przeszło stosunkiem głosów 52% za 48%głosów przeciw. I tak jak nie widzę powodów aby oddawać cudze dzieci na wychowanie dzieciobójcom po odbyciu skróconej kary czy psychopatom, tak nie widzę żadnego powodu, aby oddawać cudze dzieci bez ich zgody w łapska osób takich jak wy. wywodzicie się ze środowisk podwyższonego ryzyka, w których roi się od pedofilów, poważnych chorób przenoszonych drogą płciową, a partnerów zmienia się jak rękawiczki. Was trzeba leczyć, a nie traktować jak święte krowy i w imię politycznej poprawności krzywdzić i tak już pokrzywdzone przez los dzieci, abyście mogli realizować swoje chore zachcianki.”

   Tie_ fighter może śmiało rywalizować takimi wypowiedziami z księdzem Oko i z innymi nienawistnikami. Szczególnie, że dalej się upiera, że homoseksualizm można, a nawet trzeba leczyć. Kiedyś próbował mnie przekonać, że jego postawa jest dobra, a ja jestem okrutna i mi podobni, bo zaprzeczając skuteczności takich terapii leczących z homoseksualizmu zniechęca się ludzi i przez to odbiera się homoseksualistom chcącym coś zrobić ze swoją orientacją szansę na wyleczenie.

   Like

 1. Jest pewna zasada, która mówi, że największymi wrogami gejów są oni sami. I nie chodzi o rozpustę, orgię i choroby. Tylko o tzw. zakamuflowaną opcję robiącą karierę. Nie jeden raz w historii cywilizacji wybuchał skandal, gdy wróg i krytyk gejów, krzykacz, sam się nim okazywał.

  Liked by 1 person

  • Można naciągnąć, że gej nieakceptujący, nienawidzący sam siebie, nienawidząc też innych gejów wpisuje się w przykazanie „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”. 😛

   Liked by 1 person

  • Niestety te krążące plotki/mity, że kryptogeje to najwięksi wrogowie gejów nie wzięły się z niczego. Może i rozdmuchane, ale ja już miałam okazję zaobserwować taki przypadek w realu. Co prawda w większej części z relacji innych, ale byłam też świadkiem kilku sytuacji. Był taki jeden gościu, którego strach i chęć zapobiegnięcia temu żeby ktoś nie zaczął podejrzewać, że on jest gejem pchał do obrażania homoseksualistów przy każdej okazji (okazją do wyrażenia pogardy wobec gejów było np. to, że jakiś facet, nie wiadomo nawet czy będący gejem ubrał coś różowego), konkretnie zatruwał też życie pewnemu rozpoczynającemu związek gejowi. Nikt inny tak się nie angażował w dokuczanie. Ale jest pozytywny akcent, bo koniec końców przeprosił tego chłopaka za to co robił i wtedy też wyjaśnił dlaczego tak robił.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s